Згідно статистики, за 2012–2016 роки майже 2/3 українських трудових мігрантів нелегально працевлаштовані, не мають доступу до базових соціальних стандартів, безправні та обдурені. Шахрайські схеми завдають нищівного удару ринку праці країн, де працюють нелегали, підвищуючи рівень тіньової економіки та послаблюючи позиції законності.

 

ТОВ «Міжнародна рекрутингова компанія «Робота Закордоном» ставить за мету через процедуру 100% офіційного працевлаштування унеможливити ризики порушення прав українців, створити прозорі умови для суспільного договору між працівником та роботодавцем.

 

ТОВ «МРК «Робота Закордоном» заснована Всеукраїнською профспілкою у 2017 році. Наша задача – на період економічної кризи та браку робочих місць зробити процес тимчасового працевлаштування українського спеціаліста за кордоном доступним і безпечним з метою збереження кваліфікованих кадрів для України.

 

Політика компанії «Робота Закордоном» базується на принципах 3Z:

Збереження кваліфікації

Працевлаштування українських фахівців за кордоном є одним з методів тимчасового врегулювання ситуації, коли працівники змушені йти в неоплачувані відпустки, відбуваються скорочення та накопичуються борги по заробітним платам. Аби закордонна робота не лише приносила дохід, але й була корисною для фахового зростання, МРК «Робота закордоном» пропонує кандидатам офіційну роботу за профільною спеціальністю. Це дозволяє зберегти та розвинути навички і кваліфікацію.

Збереження профспілкового членства

За працівниками, які їдуть працювати за кордом через МРК «Робота закордоном», зберігається членство в профспілці, а отже й профспілковий захист. Зокрема, завдяки співпраці з міжнародними профспілковими об’єднаннями.

Захист прав і свобод працівника

Ми пропонуємо виключно офіційне працевлаштування. Враховуючи поширення явища торгівлі людьми з метою трудової експлуатації, до працевлаштування за кордоном слід відноситись із особливою увагою. Погоджуватись на таку роботу можливо лише за умови офіційного працевлаштування і через перевірені рекрутингові агентства, ліцензвані відповідно до норм чинного законодавства. Зазначимо, МРК "Робота закордоном" отримала дозвіл на ведення господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики України від 18.08.2017 №1341.

МРК «Робота закордоном» пильно перевіряє та обирає для співпраці закордонних роботодавців і продовжує захищати українців після їх працевлаштування.

Про нас і наші цінності_

+38 (098) 751-74-74

+38 (050) 751-74-74

info@naraboty.com.ua

01021, м. Київ 
Алея Героїв Небесної Сотні, 1 
Міжнародний центр культури і мистецтв "Жовтневий палац" 
Офіс 241

  • Facebook Clean
  • Google+ Clean

© 2017 Міжнародна рекрутингова компанія| "Робота закордоном"

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now